Press "Enter" to skip to content

Facebook zmení fanúšikovské stránky

Drahomír 1

Najpoužívanejšia sociálna sieť Facebook zavedie prepracované prostredie fanúšikovských stránok. Fanúšikovské stránky na facebooku zjednodušujú verejne známym osobnostiam a firmám budovanie komunity a dosahovanie obchodných cieľov.

Medzi novinkami Facebook stránok bude:

  • Jednoduchšie a intuitívnejšie pracované rozloženie
  • Vyhradený spravodajský kanál pre objavovanie a pripájanie sa ku konverzáciám, sledovanie trendov, komunikáciu s kolegami a fanúšikmi
  • Jednoduchá navigácia medzi osobným profilom a stránkami
  • Aktualizované nástroje správcu založené na úlohách, ktoré umožňujú dôveryhodným správcom stránky úplnú kontrolu alebo čiastočný prístup
  • Užitočné informácie a relevantnejšie oznámenia
  • Funkcie bezpečnosti a integrity pre detekciu spamu a falošných účtov
Cielenie na na sledovateľov facebook stránky
Zdroj: about.fb.com

Jednoduchší a intuitívny dizajn stránky uľahčí prechádzanie medzi osobným profilom a verejnou Facebook stránkou. Prepracovaný vzhľad docieli, aby boli stránky čistejšie a efektívnejšie než doteraz. Vrátane zjednodušeného zobrazovania informácií o stránke, príspevkov a ďalších dôležitých informácií.

Facebook stránky budú môcť objavovať konverzácie a pripájať sa k nim. Sledovať trendy, alebo aj komunikovať s inými stránkami a fanúšikmi. Špeciálny spravodajský kanál bude tiež zobrazovať návrhy pre nové spojenia s verejnými osobnosťami, inými stránkami, skupinami a trendovým obsahom, ktorý je pre stránku alebo verejnú osobnosť dôležitý. Aby boli konverzácie na stránkach viditeľnejšie pre širšie publikum a častejšie sa objavovali v spravodajskom kanáli ich sledovateľov, komentáre od verejných osobností sa zobrazia na začiatku sekcie s komentármi. Ľudia budú môcť tiež sledovať fanúšikovské stránky aj priamo z príspevkov s komentármi a odporúčaniami.

Pre podporu bohatších interaktívnych konverzácií bude predstavený tiež nový textový formát otázok a odpovedí.

V rámci zlepšeného cielenia na sledovateľov stránok budú označenia „Páči sa mi to“ zrušené. Stránky sa tak viac zamerajú na sledovateľov, čím sa zjednoduší spôsob, akým sa ľudia spájajú s ich obľúbenými stránkami.

Vylepšené nástroje pre spravovanie stránok prinesú možnosť lepšie prideľovať a spravovať prístupové povolenia správcu na základe konkrétnych úloh. Bude možné napríklad udeliť rôzne úrovne prístupu pre spravovanie konkrétnych úloh vrátane štatistík, reklám, obsahu alebo komunitných aktivít a správ. Zaistí to tiež aj bezpečnosť a integritu účtu.

Nové funkcie bezpečnosti a integrity zlepšia schopnosť detekovať aktivity, ktoré nie sú na platforme Facebook povolené. Vrátane nenávistných prejavov, násilného, ​​sexuálneho alebo spamového obsahu alebo odcudzenia identity.

  1. I’m not that much of a online reader to be honest but your sites really nice, keep it up! I’ll go ahead and bookmark your website to come back later on. Cheers

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *